KONST / Litografier / Färglitografi 15758061
nr 1575 8061
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Signerad, numrerad 7/10, daterad 84, landskap. Färglitografi, bildmått: 39c50cm, yttermått inklusive ram: 52x61cm
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:33:13
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren